Samochody na akumulator dla dzieci – prezent idealny?

samochod-na-akumulator-pb807

Samochody na akumulator dla dzieci – prezent idealny?

Coraz większą popularność zyskują samochody na akumulator dla dzieci. Przepadają za nimi nie tylko chłopcy, ale również dziewczynki. Pojazdy na akumulator to zwykle miniaturowe wersje znanych i lubianych marek jak Mercedes, Volvo czy BMW. Urządzenie jest zdalnie sterowane pilotem.

 

Dla solisty lub dwójki dzieci

Rok kalendarzowy daje wiele okazji do obdarowania dziecka prezentem. Zarówno rodzicom, jak i babciom, dziadkom oraz ciotkom i wujkom. Jednym z największych marzeń malucha są samochody na akumulator dla dzieci. Warto pomyśleć o zabawce, która byłaby prezentem od wszystkich. Wiele wskazuje na to, że stanie się ulubionym prezentem dzieciństwa. Pojazdy tego typu można nabyć w wersji jedno lub dwuosobowej. Modele dla jednego dziecka są lżejsze i nieco szybsze. Komu można wręczyć taki prezent? Producenci podają, że autka są przeznaczone dla dzieci w wieku od 3 lat. Jednak praktyka pokazuje, że jeśli tylko dziecko potrafi samodzielnie siedzieć, nadaje się na kierowcę.

 

Dziecko pod kontrolą

W przypadku małych użytkowników warto postawić na samochody na akumulator dla dzieci w wersji z automatycznym pilotem. Dzięki niemu można mieć pod kontrolą całą przejażdżkę. Najczęściej rodzic, nie tylko tata, ma ogromną frajdę ze sterowania jazdą dziecka. Realizuje swoje niespełnione marzenia z dzieciństwa o posiadaniu małego wozu. Jego rola nie polega na zasiadaniu za kierownicą, ale sterowaniu ruchem pojazdu. Starsze dziecko jest w stanie samo opanować jazdę autka, które działa na akumulator. Żywotność urządzenia wynosi około godziny, czasem dwie. Zabawa kończy się mniej więcej w momencie, gdy dziecko osiąga wagę 30 kilogramów. To czas, aby przesiąść się do innych, mobilnych zabawek.

 

Lekcja samodzielności

Na czym polega frajda jazdy mini autkiem? Samochody na akumulator dla dzieci dają maluchom złudzenie bycia dorosłym. Mają swój własny pojazd, który jeździ. Modele ze sklepu Bobosan sprawiają wrażenie bardzo zaawansowanych technologicznie. Dziecko może nim jeździć do przodu, tyłu, w prawo i w lewo. Pojazd ma funkcję wolnego startu, czyli nie szarpnie gwałtownie podczas ruszania. Ma charakterystyczny dźwięk odpalanego silnika, a jego drzwi można otwierać nie tylko ze strony kierowcy. Mały kierowca może w dowolnej chwili uruchomić efekty dźwiękowe, światła led, a nawet zajrzeć do bagażnika. Co więcej, autka mają wejście na odtwarzacz mp3, port usb, port tf oraz regulator głośności. Maluch nie tylko może jeździć, ale także zadać szyku wśród rówieśników.

Mimo, że samochody na akumulator dla dzieci nigdy nie trafią do ulicznego ruchu, maluch może w takim pojeździe potrenować proste zasady zachowania się na drodze.

 samochod-na-akumulator-hl1618

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl