Oto 4 zabawki, które sprawdzą się na prezent dla 1,5-rocznej dziewczynki

Dzieci najbardziej na świecie kochają zabawki, dlatego każda okazja, by otrzymać coś nowego, sprawia im wiele radości. Z tego samego powodu dorośli często mają problem z wyborem, bo skoro dziecko ma już wszystko, to jak trafić na coś unikalnego? Sprawdź nasze propozycje na prezent dla 1,5-rocznej dziewczynki, a z pewnością wywołasz uśmiech na jej twarzy!

1. Solidny domek dla lalek

Każda dziewczynka, prędzej czy później, zaczyna bawić się lalkami. A im więcej ich ma, tym bardziej chce naśladować rodziców, bawić się w dom i odtwarzać codzienne sytuacje. Dlatego właśnie domek dla lalek stanowi idealny prezent dla 1,5-rocznej dziewczynki. Ważne, aby był solidny, dobrze skonstruowany i bezpieczny, dlatego lepiej postawić na drewno, które lepiej znosi eksploatację. Oczywiście im większy, tym lepszy, pomieści się w nim bowiem większa rodzina. Godziny zabaw masz zagwarantowane, bo tego rodzaju zabawka sprawdza się przez wiele lat, szczególnie gdy zadbasz o odpowiednie umeblowanie.

2. Drewniana kuchnia z wyposażeniem

Nigdy nie jest za wcześnie, by nauczyć się gotować. Jeśli Twoja pociecha chętnie zagląda Ci do garnków, z pewnością ucieszy ją taki prezent. Dla 1,5-rocznej dziewczynki sprawdzi się drewniana kuchnia, szczególnie z bogatym wyposażeniem, w postaci garnków, rondelków i zastawy. Możesz już przygotować się na degustowanie wyimaginowanych potraw, które powstawać będą w tym przytulnym zakątku. Z wiekiem łatwiej będzie opanować poszczególne funkcjonalności zabawki, jednak fakt, że wykonana jest z drewna, gwarantuje trwałość i doskonały wygląd przez długi czas.

3. Motoryzacyjny prezent dla 1,5-rocznej dziewczynki

Myli się ten, kto zakłada, że dziewczynki nie lubią bawić się pojazdami. Wszelkie auta i motory fascynują je równie mocno, jak lalki i klocki. Dlatego właśnie idealnym prezentem dla 1,5-rocznej dziewczynki może być zdalnie sterowane auto zasilane akumulatorem! Wybierając model z pasami, możesz w nim wygodnie przypiąć dziecko, a ponieważ to Ty sterujesz pojazdem, z łatwością przewieziesz je bezpiecznie. Z czasem córka opanuje umiejętności naciskania guzików, które emitują dźwięki i światła, a także zacznie samodzielnie jeździć. Możesz być jej przewodnikiem w świecie motoryzacji, opisywać różne modele aut i w ten sposób kształtować jej późniejsze zainteresowania.

4. Konik bujany

Na koniec wspomnimy jeszcze o nieśmiertelnym koniu na biegunkach, który także będzie dobrym prezentem dla 1,5-rocznej dziewczynki. Pasy bezpieczeństwa ułatwią utrzymanie odpowiedniej pozycji, a koła, które można odkręcić, przemienią bujaczek w jeździk. Ta fantastyczna zabawka z pewnością przyniesie dziecku sporo radości, a rodzicom pozwoli przypomnieć sobie te chwile, gdy sami bujali się na koniku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl