Który pojazd na akumulator dla dzieci wybrać?

Współczesne zabawki często przekraczają wyobrażenia o tym, czym można się bawić. Wszystko gra i świeci, a możliwości interakcji są tak bardzo rozwinięte, jak nigdy przedtem. Nic więc dziwnego, że szukając wyjątkowego prezentu dla dziecka łatwo się pogubić i trudno na coś zdecydować. Jedną z pożądanych zabawek są pojazdy na akumulator dla dzieci, które umożliwiają samodzielną jazdę, pod czujnym okiem dorosłego. Motor, samochód czy quad? Tu wybór jest bardzo szeroki.

Na trzech kółkach

Któż z nas nie marzył, by zostać motocyklistą? Choć panowie w pewnym wieku chętnie sięgają po motocykle, my sugerujemy raczej wybrać taki pojazd dla swojego dziecka. Współczesne miniaturki wyglądem przypominają rzeczywiste pojazdy, a jazda nimi gwarantuje dziecku nie mniejszą przyjemność. Pojazd dla dzieci napędzany jest akumulatorem, wystarczy naładować baterię, by Twoja pociecha mogła przeobrazić się w motocyklistę. Oczywiście zabawka nie rozwija zawrotnych prędkości, porusza się z prędkością około 3-5 km/h, nie ma więc ryzyka, że dziecko odjedzie od Ciebie za daleko. Motor jest wyposażony w trzy koła , dzięki temu pojazd jest stabilny i nie wymaga trzymania równowagi przez dziecko.

 Pojazd jeździ do tyłu i do przodu, wyposażony jest w efekty świetlne i dźwiękowe, a dodatkowo ma otwierany bagażnik. Wszystko to gwarantuje dziecku świetną zabawę przez długi czas.

Klasyczne cztery kółka

Samochód osobowy, wyścigowy czy terenowy? Wybór auta dla dziecka jest bardzo szeroki. Dostępne są modele klasyczne i bardziej współczesne, różnych marek, odwzorowywane bezpośrednio na nich. Auto pozwala dziecku poczuć się małym kierowcą. Pojazdy posiadają dwa tryby – można jeździć samodzielnie lub oddać kontrolę rodzicom, którzy sterują autem za pomocą pilota. To zapewnia bezpieczeństwo młodszym pociechom, które chciałyby, ale jeszcze nie do końca umieją kierować samemu. Pojazdy na akumulator dla dzieci nie osiągają prędkości większej niż 6 km/h. Jeżdżą i do przodu, i do tyłu, można w nich zmieniać biegi. Oczywiście świecą i wydają charakterystyczne dźwięki. Komfortowe siedzisko uprzyjemnia zabawę. Zabawka ta jest przeznaczona dla dzieci od roku do sześciu lat, w zależności od modelu.

Ekstremalna jazda quadem

Oczywiście pojazd dla dziecka, choć wyglądem przypomina normalnego quada, ma spore ograniczenia. To wciąż zabawka, którą dziecko zbytnio się nie rozpędzi, lecz będzie mogło spokojnie przemieszczać się po drodze. Pilot dołączony do zestawu umożliwia przejście z kierowania samodzielnego na pilotowanie przez rodziców. Ten pojazd na akumulator zapewni dziecku kilka godzin świetnej zabawy, a rodzicom daje pewność, że ich pociecha miło spędza czas. Kilka trybów prędkości oraz efekty świetlne i dźwiękowe dodatkowo go uprzyjemnią.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl