Jaki prezent dla 3 letniej dziewczynki sprawi jej największą radość?

Urodziny, święta, jak również inne okolicznościowe okazje to odpowiedni czas, aby przemyśleć prezent dla 3 letniej dziewczynki. Młoda dama zaczyna powoli pokazywać, co jej się podoba i w jakim kolorze. Jej upodobania to cenna wskazówka dla kupującego, choć ostatecznie decyzję o prezencie podejmuje osoba dorosła.

Świat zabawek drewnianych

Zabawki dziecięce to coraz pojemniejsza kategoria, w której dorosłym jest się trudno połapać. Podczas gdy starsze dzieci zwykle podpowiadają, co chciałyby otrzymać, prezent dla 3 letniej dziewczynki raczej wybiera się jeszcze samodzielnie. Dziecko w wieku przedszkolnym ma ogromną potrzebę wiedzy i poznawania świata. Jeśli chcemy uniknąć sytuacji, kiedy zbyt szybko wkroczy w świat gadżetów elektronicznych, warto podsunąć zabawki tradycyjne, drewniane. Małe dziewczynki z pewnością pokochają propozycje ze sklepu Bobo San. Drewniany domek dla lalek lub kuchnia z wyposażeniem poszerzą ich wiedzę o domu i obowiązkach, jakie się w nim wykonuje.

Markowy prezent dla 3 letniej dziewczynki

Nie każdy prezent dla 3 letniej dziewczynki musi się koniecznie odnosić do wzorców, związanych z konkretną płcią. Jeśli chcemy postawić na bardziej uniwersalne prezenty, dobrym pomysłem są zestawy klocków LEGO. Marka słynie z setek kreatywnych zestawów, które są przygotowane dla konkretnych kategorii wiekowych. Kilkulatka powinna sobie poradzić z prostymi budowlami, przeznaczonymi dla przedszkolaków. Rozwijają logiczne myślenie a czasem stają się początkiem fascynacji na wiele lat. Niewielkie klocki mają to do siebie, że poszczególne elementy można ze sobą łączyć nawet w obrębie wielu zestawów. Taka opcja bardzo uatrakcyjnia zabawę.

Młoda dama za kierownicą

Energiczna kilkulatka niekoniecznie wytrzyma zabawę z domkiem dla lalek lub zestawem klocków. Jaki prezent dla 3 letniej dziewczynki, kochającej ruch sprawi jej dużą przyjemność? Z pewnością wszystko to, co się rusza. Począwszy od konika na biegunach po pojazdy różnego typu. Trzylatka z łatwością opanuje rowerek biegowy, jak również hulajnogę. Godne uwagi są także samochody na akumulator. Sportowe lub eleganckie sprawią, że dziewczynka będzie mogła się sprawdzić w roli osoby, która kieruje własnym autem. To wyjątkowo trwała zabawka, więc z pewnością skorzysta z niej także ewentualne młodsze rodzeństwo.

Prezenty dla trzyletniego dziecka powinny nie tylko bawić, ale także uczyć. Warto więc interesować się zabawkami edukacyjnymi, które rozwiną dziecięce zainteresowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl