Drewniane domki dla lalek, doskonała alternatywa dla zabawek elektronicznych!

domek-dla-lalek-w06a139

Drewniane domki dla lalek, doskonała alternatywa dla zabawek elektronicznych!

Jedne z najbardziej „dziewczyńskich” zabawek to domki dla lalek. Miłośniczki lal zawsze marzą o tym, aby mieć dla nich piękny dom. Niestety, wiele dziewczynek nie może liczyć na spełnienie tego marzenia. Tymczasem zabawka może stanowić cudowne wytchnienie od męczących gadżetów elektronicznych.

 

Małe dzieło sztuki

Ręcznie wykonywane domki dla lalek od zawsze wzbudzały podziw i uznanie. Budowla, składająca się z kilku pięter oraz mnóstwa niewielkich mebelków, uchodziła za produkt luksusowy. Zachwycała wiernością wykonania mebli oraz domowych sprzętów w wersji pomniejszonej. Tego typu zabawki powierzano jedynie zdolnym rzemieślnikom lub wręcz artystom. Domek dla lalek traktowano nie tylko jak zabawkę, ale przede wszystkim wyjątkową, prestiżową dekorację domu. Również współcześnie drewniane domki to zabawki z wyższej półki cenowej. Koszt jest związany z koniecznością zatrudnienia prawdziwego artysty oraz wysoką jakością produktów, z których powstają detale.

 

Marzenie dziewczynek

Mimo powszechnej dostępności do wielu rodzajów zabawek, domki dla lalek to nadal przedmioty, które mała dziewczynka przyjmie z wielką radością. Budynek musi być koniecznie duży i wysoki, żeby można było w nim zorganizować bal. Mile widziana wersja rozkładana, na przykład z dodatkowym tarasem. I oczywiście mnóstwem mebelków oraz innych detali, którymi można udekorować wnętrze. Przy takim zestawie można nie tylko odpocząć, ale również puścić wodze fantazji, jak udekorować wnętrze dla lalek. Dzieci uczą się pór dnia, upływu czasu, obowiązków domowych, sprzątania. To, co podpatrywały w codziennej krzątaninie, mają teraz we własnym domku w wersji mini.

 

Eko domek

Drewniane domki dla lalek to miła odmiana po domkach plastikowych. Domki ze sklepu Bobosan są wykonane z wysokiej jakości drewna, zabezpieczonego ekologicznymi lakierami. Spory rozmiar, bo aż trzy piętra, zapewni zabawę również dla nieco starszych dziewczynek. Cztery pokoje i taras dają różne możliwości aranżacyjne. Wszystkie akcesoria, jakie można w nich znaleźć, są ruchome. Mali mieszkańcy mają do dyspozycji windę oraz taras. Na poddasze prowadzą schody. Każda kondygnacja jest utrzymana w innej stylistyce, zapewniając świetną zabawę na wiele godzin. Domek jest bezpieczny i stabilny. Pasuje do każdego wnętrza.

Domki dla lalek zwykle przetrwają zabawy niejednego dziecka. Ich uniwersalność sprawia, że doskonale sprawdzą się również jako zabawka w następnym pokoleniu.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl