5 pomysłów na ponadczasowy prezent dla dziecka

 Obdarowanie dziecka prezentem, który sprawi radość i jednocześnie może być atrakcyjny nie tylko przez kilka tygodni lub miesięcy, jest dużym wyzwaniem. Mamy kilka sprawdzonych pomysłów na prezent, które ucieszą dzieci i ich rodziców. Polecamy postawić na drewno: naturalny i trwały materiał, który jednocześnie doskonale się prezentuje.

Zabawki edukacyjne

W zależności od wieku dziecka, dla którego przedstawiamy pomysły na prezent, mogą to być inne produkty. Dzieci od pierwszych urodzin mogą interesować się zabawkami edukacyjnymi, których różnorodne elementy pobudzają do aktywności i rozwoju różnego rodzaju umiejętności, na przykład motoryki małej, koncentracji oraz koordynacji ręka – oko. Dzięki ciekawym rozwiązaniom, tego typu zabawki mogą służyć przez długi czas, między innymi wspierać naukę liczenia lub znajomości zegarka. Z powodzeniem mogą z nich korzystać rodzeństwa.

Konik na biegunach

Klasyczna, sympatyczna zabawka może stać się przyjacielem małego dziecka i przepiękną ozdobą każdego pokoju dziecięcego, bawialni lub salonu. Konik może być wykorzystywany już dla dzieci w drugim roku życia. Solidnie wykonane zabawki z powodzeniem będą bujać maluszki jak i dzieci w wieku przedszkolnym.

Domek dla lalek 

Tak jak każde dziecko ma swój kącik lub pokój, tak i lalki powinny mieć swoje miejsce. Dziewczynki w szczególności docenią piękny wygląd i możliwości zabawy, które daje domek dla lalek. Warto postawić na wysoką jakość wykończenia i estetykę, dzięki czemu zabawka będzie służyć przez lata.

Garaż na autka

Pomysły na prezent, który sprawdzi się przez długie lata, dotyczą także chłopców. Świetną inspiracją są wielopiętrowe garaże, dzięki którym dzieci mogą bawić się ulubionymi autkami i innymi pojazdami przez długie godziny. Drewniany garaż, podobnie jak domek dla lalek, to propozycja ponadczasowa, która nigdy się nie nudzi i pozwala na rozwój kreatywności oraz wyobraźni.

Kuchnie dla dzieci 

Każde dziecko lubi zabawę w odgrywanie ról i udawanie dorosłych. Do tego celu idealnie nada się kuchnia – spora zabawka, przy której dziecko stoi i może zachowywać się tak, jak rodzice, gotując, piekąc i myjąc małe naczynia. To doskonały pomysł na prezent na dowolną okazję, także dla rodzeństwa. Drewniana, solidnie wykonana kuchnia może ciekawą, rozwijającą zabawę przez wiele miesięcy, a nawet lat.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl